SHITET BANESA te VIZIONI

– Hapësira: 116 m2
– Nr. Dhomave: 4
– Adressa: Rr. Astrit Bytyqi, perball Restaurant Adriani, Ferizaj

Banesa është e pa-mobiluar, dhe gjindet ne katin -1- te banimit

PËRMBAJTJA:
Kuzhinë
Qëndrimi ditorë plus 3 dhoma të gjumit
Koridori: imjaftueshem
Banjo + WC
Shpajz
Ballkon

Çmimi: (Sipas marrëveshjes)
✆ 044 568 575
✆ +377 44 658 105 Viber)
💻 www.ripal-ks.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *